CZ
Alpiq v: České republice
Skupina Alpiq

Energie pro naše zákazníky

Prvotřídní energie a know-how: Alpiq je nová přední energetická společností se sídlem ve Švýcarsku, působící po celé Evropě.

Našim zákazníkům dodáváme energii a poskytujeme energetické služby. Vyrábíme a distribuujeme elektřinu a jsme zapojeni do obchodování s elektřinou a jejího prodeje koncovým zákazníkům. Naše energetické služby zahrnují veškeré technické služby týkající se výroby, přenosu a použití energie. Naše řešení přinášejí zákazníkům konkurenční výhody a umožňují jim, aby dosahovali trvalých úspěchů. Pomáháme jim tak naplňovat jejich podnikatelskou energii.


Alpiq …

… je nejvýznamnější švýcarská energetická společnost se silnou působností po Evropě

… je aktivní v oblastech výroby, obchodu a dodávek elektrické a tepelné energie

… má diversifikované a vysoce flexibilní výrobní portfolio s celkovým instalovaným výkonem 6 400 MWe

… vytváří tržby 6,7 miliard CHF (2015)

… více na alpiq.com


Nabídky podél celého hodnotového řetězce

Energie a energetické služby jsou předmětem našeho podnikání. Provozujeme elektrárny ve Švýcarsku, Itálii, Norsku, Maďarsku, Bulharsku, Španělsku a České republice. Další elektrárny jsou ve výstavbě. Náš prodejní systém zajišťuje, že jsme blízko trhu, jak na místní, tak na regionální úrovni. Ať už jsou naši zákazníci kdekoliv, mohou čerpat z našich rozsáhlých odborných znalostí mezinárodního obchodu s energií.

Zároveň mají prospěch z jedinečné kombinace námi poskytovaných služeb: Pokrýváme celé spektrum dodávek energetických služeb, které je doplňováno komplexním portfoliem služeb pro energetické a stavební technologie. Pokud se jedná o energii a energetické služby, znají naši specialisté správné řešení pro splnění všech vašich potřeb.

Usilujeme o dlouhodobou spolupráci s našimi zákazníky a partnery. Jejich úspěch je i naším úspěchem.